Dlaczego warto zrobić kurs u instruktora PZA

Pojawiają się co jakiś czas pytania czy i jak zweryfikować instruktora?  U jakiego (którego) instruktora zrobić kurs? Tego typu wątpliwości to typowy problem przed jakim stają osoby zainteresowane nauką wspinania.     Więcej...

Historia wspinania na Jurze

Większość z Was albo regularnie pojawia się na Jurze, albo nie mając jeszcze doświadczenia w kontakcie ze skałą naturalną zamierza się tam pojawić. Może zainteresuje Was jak wspinanie w tym rejonie się rozwijało. Poczytajcie o tym tu:

Nauka wspinania

KURSY

 

Solidne przeszkolenie pod okiem licencjonowanego instruktora PZA to najlepsza droga do bezpiecznego wspinania.

GO

WSPINACZKA REKREACYJNA

OBOZY

 

Wyjazdy i obozy wspinaczkowe, przeżyj przygodę, zwiedzaj z nami rejony wspinaczkowe świata.

GO

Header

Nasze propozycje


kursy wspinania

Prawie 40 lat doświadczenia wspinaczkowego i licencja PZA to najlepsza gwarancja.

więcej

kursy wspinania


wyjazdy wspinaczkowe

Od kilkunastu lat organizujemy wyjazdy w różne rejony wspinaczkowe świata.

więcej

wyjazdy wspinaczkowewspinaczka rekreacyjna

Obozy wspinaczkowo-przygodowe dla dzieci, wycieczki, z rodzinna

więcej

wspinaczka rekreacyjna

Smaller Default Larger

Publikujemy już na stronie kalendarz naszych tegorocznych obozów wspinaczkowo-przygodowych dla dzieci i młodzieży na Jurze.

W związku z tym, że rok szkolny w wielu szkołach ze względu na wyjatkowo późne w tym roku święto Bożego Ciała praktycznie zakończy się już 19-stego czerwca nasz pierwszy turnus zaczynamy w czwartek 20-stego czerwca. To formalnie najdłuższy turnus bo 11 dniowy. 

Dodatkowe 100 zł rabatu!

W związku ze sporym zainteresowaniem możliwością zostawienia dzieci u nas na dłuższy czas udostępniamy możliwość połączenia turnusów 1-2, 2-3 lub 3-4.  W takich wariantach przy rezerwacji miejsca na dwa turnusy udzielimy 100 zł dodatkowego rabatu.

Dajemy też możliwość dodatkowego obniżenia ceny o 50 zł za każdego nowego uczestnika naszych obozów który dokona rezerwacji z Państwa rekomendacji (w formularzu zgłoszeniowym dodaliśmy taką pozycję). Myślę że taka propozycja powinna się spotkać ze sporym zainteresowaniem, bo dla wielu z Państwa którzy już wielokrotnie korzystali i mają do nas duże zaufanie będzie to możliwość obiżenia nawet może znacznego ceny bez żadnego w zasadzie ryzyka, że polecacie coś do czego sami nie jesteście przekonani :-).

Zapraszamy do zapoznania się z termiarzem tegorocznych obozów znajdziecie go tu.

Pozdrawiam, Krzysztof Wróbel

 

Lifestyle

Czas

We wspinaniu czas to bezpieczeństwo. Właściwa ocena sytuacji jest szczególnie ważna w dużych górskich ścianach gdzie zmienność warunków jest duża.

Lifestyle

Partnerzy

To z Kim się wspinasz jest częstokroć ważniejsze od tego gdzie i na jakiej drodze. To od partnera, od jego uwagi i umiejętności zależy nasze życie. Tak jak lina nas łącząca jest w jego rękach.

 

Lifestyle

Adrenalina

Wspinanie to bardzo często emocje. Emocje związane z wysokością, niebezpieczeństwem, przestrzenią wokół nas, czasem będzie to przypływ euforii czasem leku. Wspinanie wymaga jednak opanowania tych emocji.

 

patrz szerzej