Smaller Default Larger

Mamy drugą propozycję wyjazdu na jesień.   Termin 16-23 października 2017. 

Cel wyjazdu Badolo - dla większości z Was pewnie będzie to pierwsza możliwość wspinaczki w piaskowcu :-).  Ale dla informacji drogi są tam ubezpieczone wg. zasad francuskich a nie saskich (piaskowcowych). Nie mniej skała jest jak jest i jak ktoś chce pomacać piaskowca to jest okazja.

Są obecnie bardzo korzystne ceny na loty WizzAir  Katowice - Bolonia.  W planowanym okresie temperatury typowe to 16-20 stopni. Skała ma wystawę południowo-zachodnia czyli optymalną na tę porę.  Noclegi jak zwykle w wynajętym apartamencie blisko skał.  W trakcie pobytu możemy odwiedzić jeszcze inny pobliski rejon (ale już klasycznie wapienny)

Ogranicza nas tym razem pojemność apartamentu więc mogę zaproponować tylko 3 miejsca. 

Koszty:

Loty Kat-Bol-Kat zakup indywidualnie - obecnie ok. 300 zł z bagażem rejestrowym 23 kg (może wystarczy jeden na dwie osoby?) z kartą WizzAir DC.

Noclegi plus wynajem samochodu razem po 900 zł. 

Paliwo będzie stosunkowo niewielką kwotą bo rejon (Badolo) blisko noclegu i jest ok. 30 km od lotniska. Więc paliwo wyniesie pewnie nie wiecej jak 110-15 Euro na osobę ( jak pojedzie 5 osób).

Rejon oferuje ok. 180 dróg o trudnosciach od 4 do 8a w skali francuskiej. Atrakcją rekonu jest też Via Ferrata biegnąca przez trzy piętra ścian.

Osoby zaintersowane wyjazdem proszę o kontakt. Ceny biletów lotniczych mogą się pewnie lada dzień zmienić więc warto nie zwlekać z zakupem.

Zgłoszenia tel. 609 465 237 lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Krzysiek Wróbel