Smaller Default Larger

BANER lato 2017

Na bieżąco można śledzić nasze zajęcia na turnusie I oglądając zdjęcia pod tym linkiem: https://goo.gl/photos/cqBfCzABouPxwza7A

Zachęcamy do odwiedzin.

Krzysztof Wróbel

 
banerek Jura Lato 2017
 
 
 
 
 
 
 
Czerwiec 2017
 • Sobota, 24 Czerwiec 2017 - Piątek, 07 Lipiec 2017 18:00 - 16:00
  Obóz Jura Turnus I    ::  Obozy dla dzieci  - obóz 13 dni  cena 1790 zł. (zal. 590 zł)
Lipiec 2017
 • Sobota, 08 Lipiec 2017 - Niedziela, 16 Lipiec 2017 18:00 - 13:00
  Obóz Jura Turnus II    ::  Obozy dla dzieci - obóz 8 dni cena 1300 zł. (zal. 300 zł)
 • Niedziela, 23 Lipiec 2017 - Niedziela, 30 Lipiec 2017 18:00 - 13:00
  Obóz Jura Turnus III    ::  Obozy dla dzieci - obóz 7 dni cena 1180 zł. (zal. 280 zł)
Sierpień 2017
 • Sobota, 05 Sierpień 2017 - Sobota, 12 Sierpień 2017 18:00 - 13:00
  Obóz Jura Turnus IV    ::  Obozy dla dzieci - obóz 7 dni cena 1180 zł. (zal. 280 zł)
 • Sobota, 26 Sierpień 2017 - Sobota, 02 Wrzesień 2017 18:00 - 13:00
  Obóz Jura Turnus V    ::  Obozy dla dzieci - obóz 7 dni cena 1180 zł. (zal. 280 zł)

Zgłoszenia proszę przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w temacie "Jura Lato 2017" zwrotnie będę przesyłał kartę zgłoszenia oraz nr rachunku celem wpłaty zaliczki.

Ilość uczestników obozów  na turnusach 1, 2, 3 (Mirów) jest ograniczona do 20 uczestników,  na turnusie IV i V (Rzędkowice Ametyst) możemy przyjąć do 30 dzieciaków. 

Od wielu lat w naszej ofercie jest też organizacja/obsługa wycieczek szkolnych.  Może to Wycieczka do jaskinibyć zarówno kompleksowa usługa z transportem, zakwaterowaniem, wyżywieniem i wszystkim atrakcjami w ramach uzgodnionego programu. Jak i tylko przeprowadzenie kilkugodzinnych zajęć w plenerze. 

W ramach zajęć proponujemy:

 • wspinaczkę skałkową
 • mosty linowe
 • wejścia do jaskiń (bezpiecznych !)
 • wahadła linowe (tzw. skok odwagi)
 • marsze na orientację z mapą
 • zjazdy na linach
 • strzelanie z łuków do tarcz
 • slackline - chodzenie po napiętej taśmie (linie)
 • gry terenoweWspinaczka na skałki
 • wycieczkę po amonity do kamieniołomu
 • inne gry i zabawy sportowe

Dzieci są zakwaterowane wg oczekiwanego standardu, sprzęt używany na zajęciach posiada stosowne atesty a kadra wymagane uprawnienia i doświadczenie w pracy z dziećmi.

Kontakt, uzgadnianie terminów itp. tel. 609 465 237 lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Most linowy w Sadku

 

Parę słów wprowadzenia do treści poniżej.

Pod tym linkiem  https://goo.gl/photos/zXjRJmnsLhZW7xUt5  jest komplet zdjęć z jednego z naszych obozów.  Gdzie mogą Państwo zobaczyć jak się zajmujemy dzieciakami, co w trakcie obozów robimy, jak mieszkamy i czy się dzieciakom podoba. Galerie zdjęć są w trakcie obozów na bieżąco uzupełniane, a rodzice mogą on-line śledzić co się dzieje na obozie. Takie rozwiązanie jest bardzo komfortowe a zarazem daje rodzicom jakąś namiastkę kontaktu z dziećmi.  Link do katalogu można udostępnić innym osobom bez problemu.  A co o naszych obozach sądzą rodzice ... i dzieci.

 
Oficjalne zakończenie turnusu

... Z niecierpliwością czekamy na informację na temat ferii :-) proszę mi jeszcze powiedzieć kiedy będzie możliwość zapisania na przyszły rok na turnus dwutygodniowy ponieważ Amelka już zaznaczyła, że mam pilnować zapisów :-) :-) pozdrawiamy serdecznie A.K.

 
W skałach

... Panie Krzysztofie, Dziewczynkom bardzo się podobało! Dziękujemy, P.S.


...  Panie Krzysztofie,
Nie dzwoniliśmy w niedzielę, bo byliśmy pewni, że ma Pan urwanie głowy.
A też chcemy bardzo podziękować za ten obóz. Sądząc po zdjęciach i relacjach dzieci, wspinanie było naprawdę poważne, a jednocześnie bezpieczne. Na dodatek dzieci zaliczyły dużo samodzielności i mocno się "odkomercjalizowały", czego oni może tak bardzo nie doceniają, ale my i owszem :-)
Z przyjemnością otrzymamy ofertę na następny wyjazd. 

 
W jaskini

... Dziekujemy Panie Krzysztofie za bardzo udany oboz. Malgosia juz zglasza chec wziecia udzialu w przyszlorocznym, juz wspominala tez o turnusie ze starszymi dziecmi, o ktorym Pan jej i Joli mówil. Mam nadzieje, ze w przyszłym roku uda sie zgrać tak terminy, żeby rzeczywiscie dziewczyny mogly uczestniczyc wlasnie w nim.  pozdrawiam, B.


... Bardzo dziękuję za wcześniejsze bardzo szczegółowe i przejrzyste informacje. A teraz jeszcze czytam o inicjatywie dokumentacji fotograficznej, jestem pod wrażeniem ;-)


... Dziękujemy! Bardzo fajne zdjęcia:)
 
Idziemy na podchody


 
... Dzień dobry Panie Krzysztofie
Dziękuję Panu bardzo za  turnus III w imieniu mojej bardzo zadowolonej córki Julii i w moim własnym.
 
... Dziękuję bardzo za informacje. Ja co prawda o to się nie pytałam ale myślałam ,  że byłoby cudownie jakby taki wyjazd był.  Czekam wiec na dalsze informacje .
Juz po obozie mogę  powiedzieć , że to był pierwszy obóz Jarka bez mamy i z całkiem nowymi la niego ludźmi.  Dziękuję jeszcze raz za to tak dobrze wszystko poszło.
Mama Jarka

 
... Pozdrawiamy i do zobaczenia  za rok. January, Joachim i Michele.
 
 

 

Witam serdecznie

 

Zgodnie z obietnicą przedstawiam ofertę zimowego (w czasie ferii szkolnych) wyjazdu na wspinanie do Hiszpanii. Propozycja zakłada wyjazd dzieci i rodziców w trakcie którego rodzice (którzy nie mają żadnego doświadczenia wspinaczkowego będą mogli przejść podstawowe szkolenie by móc asekurować dzieci (i siebie nawzajem).

Planujemy trzy wyjazdy dopasowane do terminów ferii. 

 

16-23 stycznia 2017 ( województwa: śląskie, pomorskie, podkarpackie, łódzkie, lubelskie)

 

6-13 lutego 2017 (województwa: kujawskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, małopolskie i łubuskie)

 

13-20 lutego 2017 ( województwa: mazowieckie, dolnośląskie, opolskie, zachodniopomorskie) 

 

Na wyjazdach tego typu mamy zakwaterowanie w apartamentach 4-6 osobowych łazienką i kuchnią (zdjęcia poniżej)

 

 

Wypożyczamy samochody by się móc dojeżdżać w skały,  lecimy RyanAir-em.  Coś tam sobie sami pichcimy do jedzenia lub idziemy do jakiejś lokalnej knajpki na obiadokolację.  Bilety lotnicze wychodzą z bagażem w dwie strony na ogół 400-600 zł na osobę. Jedzenie w Hiszpanii w sklepach jest porównywalne cenowo do naszego, więc nie ma potrzeby wozić z sobą jakichś większych ilości jedzenia.

 

Koszt wyjazdu  1290 zł/os.  Cena obejmuje:

 

 • noclegi
 • transport lokalny (wynajęte samochody  w tym wynajem, paliwo, ubezpieczenie podstawowe)
 • opiekę instruktorską (przewodnictwo, dobór dróg wspinaczkowych, nadzór, udostępnienie sprzętu wspinaczkowego)
 • osoby które chcą w trakcie wyjazdu przejść pełny kurs wspinania na drogach ubezpieczonych  dopłata 400 zł. 

 

Ubezpieczenie grupowe NW z opcją wspinaczka ( ok. 70 zł/ os)

 

Bilety lotnicze kupujemy indywidualnie.  Ze względów praktycznych jeszcze jedna osoba będzie musiała być kierowcą drugiego samochodu, wymagana karta kredytowa i prawo jazdy)
Okolice Alicante oferują wspinanie w pięknej i ciepłej skale, piękne widoki, możliwość wykąpania się w morzu jak kogoś temperatura (jak latem w Bałtyku nie przeraża) i nowe umiejętności.  

 

W apartamentach są dwie sypialnie 2 osobowe oraz rozkładana sofa w pokoju dziennym, kuchnia z wyposażeniem, łazienka.
Ze względu na to że do miejsca noclegu jedziemy samochodami ( które potem będę pozwalały dojechać w skały) nie pakujemy się na lot do walizek tylko do plecaków - przecież jedziemy się wspinać :-) a nie leżeć na salonach. Plecaki będzie dużo łatwiej upchać w bagażniki samochodów.  Z lotniska na nocleg mamy ok. godziny drogi więc nawet z jakimś plecakiem na kolanach się tę drogę da przejechać.  W skały już będziemy wygodniej jeździć bo na lekko (dojazdy na ogół do 20 minut). 

 

Okoliczne rejony wspinaczkowe oferują różnorodne wspinanie czasem z widokiem na morze. Drogi są w różnym zakresie trudności, generalnie kompletnie ubezpieczone.

 

Na oba terminy mamy do dyspozycji tylko 9 miejsc, ja jestem 10 -ty :-).  Jak ktoś ma jakieś pytania to proszę o telefon lub maila.

 

Pozdrawiam

 

Krzysztof Wróbel

 

www.abcwspinania.info

 

tel. 609 465 237