Drukuj

Witam serdecznie

 

Zgodnie z obietnicą przedstawiam ofertę zimowego (w czasie ferii szkolnych) wyjazdu na wspinanie do Hiszpanii. Propozycja zakłada wyjazd dzieci i rodziców w trakcie którego rodzice (którzy nie mają żadnego doświadczenia wspinaczkowego będą mogli przejść podstawowe szkolenie by móc asekurować dzieci (i siebie nawzajem).

Planujemy trzy wyjazdy dopasowane do terminów ferii. 

 

16-23 stycznia 2017 ( województwa: śląskie, pomorskie, podkarpackie, łódzkie, lubelskie)

 

6-13 lutego 2017 (województwa: kujawskie, świętokrzyskie, wielkopolskie, małopolskie i łubuskie)

 

13-20 lutego 2017 ( województwa: mazowieckie, dolnośląskie, opolskie, zachodniopomorskie) 

 

Na wyjazdach tego typu mamy zakwaterowanie w apartamentach 4-6 osobowych łazienką i kuchnią (zdjęcia poniżej)

 

 

Wypożyczamy samochody by się móc dojeżdżać w skały,  lecimy RyanAir-em.  Coś tam sobie sami pichcimy do jedzenia lub idziemy do jakiejś lokalnej knajpki na obiadokolację.  Bilety lotnicze wychodzą z bagażem w dwie strony na ogół 400-600 zł na osobę. Jedzenie w Hiszpanii w sklepach jest porównywalne cenowo do naszego, więc nie ma potrzeby wozić z sobą jakichś większych ilości jedzenia.

 

Koszt wyjazdu  1290 zł/os.  Cena obejmuje:

 

 

Ubezpieczenie grupowe NW z opcją wspinaczka ( ok. 70 zł/ os)

 

Bilety lotnicze kupujemy indywidualnie.  Ze względów praktycznych jeszcze jedna osoba będzie musiała być kierowcą drugiego samochodu, wymagana karta kredytowa i prawo jazdy)
Okolice Alicante oferują wspinanie w pięknej i ciepłej skale, piękne widoki, możliwość wykąpania się w morzu jak kogoś temperatura (jak latem w Bałtyku nie przeraża) i nowe umiejętności.  

 

W apartamentach są dwie sypialnie 2 osobowe oraz rozkładana sofa w pokoju dziennym, kuchnia z wyposażeniem, łazienka.
Ze względu na to że do miejsca noclegu jedziemy samochodami ( które potem będę pozwalały dojechać w skały) nie pakujemy się na lot do walizek tylko do plecaków - przecież jedziemy się wspinać :-) a nie leżeć na salonach. Plecaki będzie dużo łatwiej upchać w bagażniki samochodów.  Z lotniska na nocleg mamy ok. godziny drogi więc nawet z jakimś plecakiem na kolanach się tę drogę da przejechać.  W skały już będziemy wygodniej jeździć bo na lekko (dojazdy na ogół do 20 minut). 

 

Okoliczne rejony wspinaczkowe oferują różnorodne wspinanie czasem z widokiem na morze. Drogi są w różnym zakresie trudności, generalnie kompletnie ubezpieczone.

 

Na oba terminy mamy do dyspozycji tylko 9 miejsc, ja jestem 10 -ty :-).  Jak ktoś ma jakieś pytania to proszę o telefon lub maila.

 

Pozdrawiam

 

Krzysztof Wróbel

 

www.abcwspinania.info

 

tel. 609 465 237