Smaller Default Larger

Publikujemy już na stronie kalendarz naszych tegorocznych obozów wspinaczkowo-przygodowych dla dzieci i młodzieży na Jurze.

W związku z tym, że rok szkolny w wielu szkołach ze względu na wyjatkowo późne w tym roku święto Bożego Ciała praktycznie zakończy się już 19-stego czerwca nasz pierwszy turnus zaczynamy w czwartek 20-stego czerwca. To formalnie najdłuższy turnus bo 11 dniowy. 

Dodatkowe 100 zł rabatu!

W związku ze sporym zainteresowaniem możliwością zostawienia dzieci u nas na dłuższy czas udostępniamy możliwość połączenia turnusów 1-2, 2-3 lub 3-4.  W takich wariantach przy rezerwacji miejsca na dwa turnusy udzielimy 100 zł dodatkowego rabatu.

Dajemy też możliwość dodatkowego obniżenia ceny o 50 zł za każdego nowego uczestnika naszych obozów który dokona rezerwacji z Państwa rekomendacji (w formularzu zgłoszeniowym dodaliśmy taką pozycję). Myślę że taka propozycja powinna się spotkać ze sporym zainteresowaniem, bo dla wielu z Państwa którzy już wielokrotnie korzystali i mają do nas duże zaufanie będzie to możliwość obiżenia nawet może znacznego ceny bez żadnego w zasadzie ryzyka, że polecacie coś do czego sami nie jesteście przekonani :-).

Zapraszamy do zapoznania się z termiarzem tegorocznych obozów znajdziecie go tu.

Pozdrawiam, Krzysztof Wróbel