Smaller Default Larger

Parę słów wprowadzenia do treści poniżej.

Pod tym linkiem https://photos.google.com  jest komplet zdjęć z jednego z naszych obozów.  Gdzie mogą Państwo zobaczyć jak się zajmujemy dzieciakami, co w trakcie obozów robimy, jak mieszkamy i czy się dzieciakom podoba. Galerie zdjęć są w trakcie obozów na bieżąco uzupełniane, a rodzice mogą on-line śledzić co się dzieje na obozie. Takie rozwiązanie jest bardzo komfortowe a zarazem daje rodzicom jakąś namiastkę kontaktu z dziećmi.  Link do katalogu można udostępnić innym osobom bez problemu.  A co o naszych obozach sądzą rodzice ... i dzieci.

 
Oficjalne zakończenie turnusu

... Z niecierpliwością czekamy na informację na temat ferii :-) proszę mi jeszcze powiedzieć kiedy będzie możliwość zapisania na przyszły rok na turnus dwutygodniowy ponieważ Amelka już zaznaczyła, że mam pilnować zapisów :-) :-) pozdrawiamy serdecznie A.K.

 
W skałach

... Panie Krzysztofie, Dziewczynkom bardzo się podobało! Dziękujemy, P.S.


...  Panie Krzysztofie,
Nie dzwoniliśmy w niedzielę, bo byliśmy pewni, że ma Pan urwanie głowy.
A też chcemy bardzo podziękować za ten obóz. Sądząc po zdjęciach i relacjach dzieci, wspinanie było naprawdę poważne, a jednocześnie bezpieczne. Na dodatek dzieci zaliczyły dużo samodzielności i mocno się "odkomercjalizowały", czego oni może tak bardzo nie doceniają, ale my i owszem :-)
Z przyjemnością otrzymamy ofertę na następny wyjazd. 

 
W jaskini

... Dziekujemy Panie Krzysztofie za bardzo udany oboz. Malgosia juz zglasza chec wziecia udzialu w przyszlorocznym, juz wspominala tez o turnusie ze starszymi dziecmi, o ktorym Pan jej i Joli mówil. Mam nadzieje, ze w przyszłym roku uda sie zgrać tak terminy, żeby rzeczywiscie dziewczyny mogly uczestniczyc wlasnie w nim.  pozdrawiam, B.


... Bardzo dziękuję za wcześniejsze bardzo szczegółowe i przejrzyste informacje. A teraz jeszcze czytam o inicjatywie dokumentacji fotograficznej, jestem pod wrażeniem ;-)


... Dziękujemy! Bardzo fajne zdjęcia:)
 
Idziemy na podchody


 
... Dzień dobry Panie Krzysztofie
Dziękuję Panu bardzo za  turnus III w imieniu mojej bardzo zadowolonej córki Julii i w moim własnym.
 
... Dziękuję bardzo za informacje. Ja co prawda o to się nie pytałam ale myślałam ,  że byłoby cudownie jakby taki wyjazd był.  Czekam wiec na dalsze informacje .
Juz po obozie mogę  powiedzieć , że to był pierwszy obóz Jarka bez mamy i z całkiem nowymi la niego ludźmi.  Dziękuję jeszcze raz za to tak dobrze wszystko poszło.
Mama Jarka

 
... Pozdrawiamy i do zobaczenia  za rok. January, Joachim i Michele.