Smaller Default Larger

Kiedy to minęło, tak, tak to już 20 lat jak istnieje ABC WSPINANIA!  W związku z tą rocznicą tradycyjne spotkanie jesienne pod hasłem zakończenie sezonu szkoleniowego będzie miało w tym roku dwa tematy. 
20 lat ABC WSPINANIA

Serdecznie w związku z tym zapraszam na weekend 2-3 października do Rzędkowic, byśmy się mogli znowu spotkać i oczywiście powspinać jak pogoda pozwoli, a prognoza jest dość optymistyczna 16-17 stopni i słoneczko :-). 
Zaproszenie nie ogranicza się tylko i wyłącznie do grona byłych kursantów, oczywiście obejmuje Was wszystkich, Tych którzy mieli jakikolwiek kontakt z ABC WSPINANIA rok czy 20 lat temu :-).  Jeżeli chcecie przyjechać ze znajomymi, psem czy dzieciakami też zapraszamy :-).

Jeżeli ktoś potrzebuje noclegu z soboty na niedzielę, lub też może już od piątku to trzy miejsca jakie polecam:
Agroturystyka u Pani Janiny Haładus w Rzędkowicach, ul. Jurajska 67 ( ok. 14 miejsc w pok. 2-4 osobowych)
Ametyst , Rzędkowice ul. Jurajska 119 ( ok. 40 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami)
Rancho pod Wysoką Turnią  jako trzecia alternatywa. 

W sobotę 2-go spotykamy się pod Lechforem od godz. 10.  Wieczorem o godz. 18.30 planowane jest ognisko przy Ametyście. W takich okolicznościach będzie czas na wspomnienia, opowieści, wypicie wspólnie browara bezalkoholowego ;-) czy usmażenie vege kiełbaski.  

W niedzielę wspinamy się dalej, może dla urozmaicenia proponuję Górę Zborów okolice Filara Wyklętych jako punkt spotkania, południowe wystawy powinne dać trochę słonecznego ciepełka.
PROSZĘ o informację z wyprzedzeniem, nie musi być bardzo szczegółowa, w ile osób zamierzacie przyjechać, czy potrzebujecie jakiś sprzęt i czy potrzebny Wam kontakt w sprawie noclegu. 

Serdecznie raz jeszcze zapraszam i było by mi niezwykle miło się z nowu z Wami zobaczyć !

Krzysiek i Ekipa ABC Wspinania